ایرلاین هاایرلاین های ترکیه

ایرلاین پگاسوس

ایرلاین پگاسوس

یکی از ایرلاین‌های ارزان قیمت ترکیه که طرفداران زیادی دارد، ایرلاین پگاسوس( Pegasus Airlines) است؛ هواپیمایی خصوصی کشور ترکیه که کمتر از ۳۰ سال قدمت دارد. این ایرلاین در سال ۲۰۰۷ بیشترین تعداد مسافر نسبت به سایر ایرلاین‌های خصوصی را جابه‌جا کرد و در سال ۲۰۰۸ توانست ۴.۴ میلیون مسافر جابه‌جا کند. در سال‌های بعد رشد پگاسوس باز هم بیشتر شد به طوریکه در سال ۲۰۱۳، این ایرلاین ارزان قیمت توانست ۱۶.۸ میلیون مسافر را جابه‌جا کند.

ایرلاین پگاسوس

کلاس‌های پروازی ایرلاین پگاسوس

همچون بسیاری از ایرلاین‌های ارزان قیمت، کلاس‌های پروازی متفاوتی ندارد و تنها یک کلاس پروازی و یک نوع کابین در اختیار مسافران قرار می‌دهد. اما این ایرلاین با ارائه بلیط‌های متفاوت با قیمت‌هایی متفاوت، برخی امکانات و خدمات از جمله پذیرایی و سرگرمی‌های صوتی تصویری را با پرداخت هزینه برای مسافران فراهم می‌کند.

پگاسوس

مقاصد پروازی ایرلاین پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس نه تنها به بیشتر شهرهای داخلی ترکیه پروازهای منظم روزانه دارد، بلکه به بسیاری از پایتخت‌های آسیایی و اروپایی نیز پروازهای منظم هفتگی برقرار کرده است. شهرهایی در کشورهای آلمان، سوئیس، روسیه، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و بسیاری دیگر از کشورها در میان مقاصد پروازی پگاسوس قرار دارند.

پگاسوس

پروازهای پگاسوس به ایران

هواپیمایی پگاسوس از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در تهران به مقصد استانبول به صورت مستقیم و به مقاصد آنتالیا، وان، ازمیر و پایتخت‌های اروپایی از جمله بلگراد، استکهلم، مادرید، برلین و غیره به طور غیرمستقیم پرواز دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا